• time : 11:13:11
  • Date : Sat Jun 19, 2021
  • news code : 2873
با هدف معرفی محصولات و توانمندی ها
شركت كاغذسازی كاوه در چهارمین نمایشگاه بین المللی كاغذ حضور خواهد داشت
کاغذسازی کاوه همراه با دیگر شرکت های هلدینگ سلولزی تاسیکو در این نمایشگاه مشارکت دارد.


آرش پویان مهر، مدیر ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه درباره این نمایشگاه گفت: پس از اعلام تاریخ برگزاری نمایشگاه، در جلسه هماهنگی با سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران، پیشنهاد مشارکت گروه صنعت سلولزی تامین (تاسیکو) به همراه شرکت های زیر مجموعه مطرح گردید و پس از موافقت های لازم، مقررشد که تاسیکو با شش شرکت زیرمجموعه خود از جمله کاغذسازی کاوه در این نمایشگاه حضور داشته باشد.

پویان مهر افزود: هلدینگ تاسیکو در این نمایشگاه غرفه ای به مساحت 460 مترمربع را در اختیار دارد و کاغذسازی کاوه به عنوان یکی از شرکت های تحت پوشش این هلدینگ در مساحتی بالغ بر 100 مترمربع غرفه خود را دارا می باشد. عملیات ساخت غرفه از روز پنجشنبه 27 خرداد شروع شده است و یک روز پیش از آغاز نمایشگاه تکمیل خواهد شد. این غرفه در سالن 38B واقع شده است.

مدیر ارتباطات کاغذسازی کاوه با اشاره به اهداف حضور در نمایشگاه گفت: با توجه به اینکه این شرکت در سال گذشته، عملکرد متمایز و بارزی را در حوزه های مختلف توانمندی های فنی، تولید، فروش و تحقیق و توسعه برجای گذاشت بر آن شدیم که این موارد را به عنوان دستاوردهای مهم در نمایشگاه معرفی نماییم.

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فراورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته از 31 خرداد تا 3 تیر 1400 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهدشد.

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.0.5.0
    V6.0.5.0